Jaguar za lokatę !

27 listopada 2008
Bez kategorii, Jaguar Nowości

Właśnie ruszyła niespotykana akcja promocyjna w polskiej bankowości. Każdy, kto utworzy w Noble Banku lokatę w wysokości 10 mln zł, otrzyma Jaguara w prezencie!


Promocja przeznaczona jest dla osób zamożnych. Wystarczy wpłacić minimum 10 mln zł ze stałym 9 -procentowym oprocentowaniem, by otrzymać na własność Jaguara X-Type'a Classic 2.0 (model 2009 r.). Oprocentowanie będzie jeszcze wyższe (10%) w przypadku klientów wpłacających 20 mln zł na dwa lata. Każdy klient może otrzymać nawet dwie nagrody – w przypadku jeśli założy dwie lokaty na 9 proc. o wartości 10 mln zł każda.

„Promocją z jaguarem chcemy zachęcić do naszej oferty nowych klientów i podziękować za zaufanie tym, którzy z podobnych produktów już korzystali. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji kolejny raz podpiszą umowę depozytową, bo przecież tak wysokie lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem w Noble Banku nie są nowością” – powiedział Jarosław Augustyniak, Prezes Zarządu Noble Banku S.A.

Przypomnijmy, że Jaguar X-type 2.0 Classic (w cennikach występuje tylko w wersji z silnikiem diesla o mocy 130 KM) w cennikach widnieje za 106 500 zł. Jego cena wynosi więc niewiele ponad 1% tego, co klient musi „zostawić” w banku. X-type został zaprezentowany w 2001 roku i jest autem opartym na podzespołach mieszczańskiego Forda Mondeo poprzedniej generacji.

źródło: Auto Motor i Sport / Moto Target

Leave A Comment