Renault Megane Coupe w Need for Speed

21 października 2008
Bez kategorii, Nowości Renault

Nowe Renault Megane Coupe 2009 będzie jedną z gwiazd najnowszej części niezwykle popularnej gry „Need for Speed”.


Programiści gry „Need for Speed: Undercover” przez prawie rok ściśle współpracowali z Renault, aby samochód prezentowany w grze prowadził się w sposób jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Film promujący najnowsze Megane Coupe w grze można zobaczyć na stronie: [link=http://www.agentm09.com/
]agentm09.com[/link]

Według wstępnych ustaleń, sportowe Renault Megane będzie napędzane turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2-litrów i mocy w granicach 230 KM. Sekretem doskonałych osiągów ma być niska waga pojazdu, dodatkowo zredukowana dzięki zastosowaniu ultra-lekkich materiałów.

Samochód powinien zatem bez problemu osiągać prędkość maksymalną w granicach 240-250 km/h i przyspieszać do 100 km/h w około 6 sekund. W dostarczeniu dużej mocy na przednie koła pomocny będzie elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy.

Renaultsport Megane zadebiutuje podczas najbliższego Salonu Samochodowego w Genewie, a do sprzedaży wejdzie jesienią przyszłego roku. Cena auta będzie oscylowała w granicach 20 000 funtów.

źródło: WorldCarFans

Leave A Comment