Nowe Renault Thalia

15 września 2008
Bez kategorii, Nowości Renault

Nowe Renault Thalia zaprezentowano na Salonie Samochodowym w Moskwie, jako najnowszy model, wchodzący w skład planu Renault Commitment 2009.


Linia tego trójbryłowego sedana jest elegancka, a harmonijny przód został wzbogacony o nowy design przednich reflektorów i charakterystyczną osłonę chłodnicy, wykończoną chromem. Wnętrze auta jest komfortowe i starannie zaprojektowane.

Nowe Renault Thalia jest niezwykle oszczędne w eksploatacji. Gama najnowszych silników łączy osiągi, niskie zużycie paliwa i poszanowanie środowiska naturalnego. Zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne wersje nowego modelu Renault mogą pochwalić się najniższym zużyciem paliwa w tej klasie samochodów, wynoszącym zaledwie 4,3 litra na 100 km (emisja CO2 na poziomie 116 g/km) dla silnika 1.5 dCi 85 i 5,9 litra na 100 km (emisja CO2 na poziomie 140 g/km) dla silnika 1.2 16V 75.


Zawieszenie Nowego Renault Thalia zdobyło uznanie dzięki zachowaniu doskonałej równowagi pomiędzy komfortem jazdy a przyczepnością do podłoża. Pasażerowie docenią ponadto niski poziom hałasu, który zapewnia dobrze wyciszona kabina.

Duży (506 dm3), praktyczny bagażnik idealnie sprawdza się podczas rodzinnych wakacji czy weekendowych wypadów za miasto, jak również w trakcie podróży służbowych. Nowa Thalia jest również bezkompromisowa w zakresie bezpieczeństwa, zapewnia optymalną ochronę wszystkim pasażerom.


Samochód łączy w sobie wiele cech, które powinny zdobyć zaufanie użytkowników samochodów rodzinnych takich jak: atrakcyjna cena w stosunku do bogatego wyposażenia standardowego, wzorcowy poziom komfortu jazdy, niezawodność czy koszty użytkowania. Renault Thalia pojawi się w sprzedaży na polskim rynku w listopadzie 2008 roku, w atrakcyjnych cenach obniżonych o 1200 PLN, zaczynających się już od 35 750 pln.

źródło: Renault

Leave A Comment