Pięćsetka świętuje we włoskim stylu!

22 lipca 2008
Bez kategorii, Fiat Nowości

Jest najbardziej pożądany, najbardziej trendy i na czasie, niezwykle nowoczesny. Ma wiernych miłośników, z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Jest z nami już od roku! Fiat 500 właśnie obchodził pierwsze urodziny. Głośne i spektakularne nie tylko w Polsce!


Piątego lipca br. na najdłuższym półwyspie naszego wybrzeża rozpoczęły się polskie urodziny Fiata 500. Z tej okazji do Chałup zjechali wielbiciele włoskiego auta. Wśród nich gwiazdy: aktorka Magdalena Schejbal, znany bokser Przemysław Saleta oraz dziennikarz i showman Michał Figurski.

Świętowanie zaczęło się po włosku – urodzinowa impreza nabierała obrotów od samego rana, żeby po południu zgromadzić tłum zabawowiczów na Fiat Playa – plaży oddanej na wyłączne użytkowanie fanów Pięćsetki. Organizatorzy imprezy wraz z prowadzącym Marcinem Rusinkiem zapewnili wszystkim moc atrakcji: skutery wodne, place zabaw dla najmłodszych i boisko do plażowej siatkówki. Były też przejażdżki pontonami RIB z silnikami o mocy… 600 KM oraz piknikowe prezenty. Fiat nie zapomniał także o muzyce – urodzinowe rytmy zagwarantowali profesjonalni didżeje.

Według znawców tematu, polskie urodziny Fiata 500 bez wątpienia były jedną z najlepszych dotychczasowych wakacyjnych imprez. „Były” to jednak słowo nie do końca na miejscu – urodziny Pięćsetki będą jeszcze trwały przez dwa miesiące. Do końca wakacji (31 sierpnia) zapraszamy wszystkich na Hel!

źródło: Fiat / Moto Target

Leave A Comment