Pięćsetka świętuje pierwsze urodziny na Helu

3 lipca 2008
Bez kategorii, Fiat Nowości

Wielka impreza w sobotę 5 lipca! Nowy Fiat 500 obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji urządza specjalny Piknik. Jeśli już jesteś właścicielem Pięćsetki lub wkrótce planujesz nim być, dołącz do grona bawiących się na Fiat Playa w Chałupach 3, w Surfbay Club od strony morza.


To tam przy dźwiękach muzyki spotkają się wszyscy fani włoskiego auta, a wśród nich znane z ekranów osoby takie jak Magda Schejbal, Weronika Książkiewicz, Przemysław Saleta i Ewa Pacuła.

Na Piknik Fiata 500 składają się zaprojektowany z włoską lekkością i elegancją klub, energetyczna muzyka w wykonaniu didżeja Benito i piknikowe prezenty. Tuż obok klubu Fiat przygotował boisko do gry w siatkówkę plażową, plac zabaw dla najmłodszych oraz jedyną, odjechaną ekspozycję Pięćsetki na plaży. Plażowicze będą mogli skorzystać też ze skuterów wodnych, a na ceniących mocniejsze wrażenia czekają sportowe pontony RIB z silnikami o mocy aż 600KM.

Cała impreza wpisuje się w cykl rocznicowy nowego Fiata 500, odbywający się w piętnastu najbardziej widowiskowych miejscach świata, m.in. w Londynie, Tokio i Capetown. Na polskiej edycji, wśród miłośników Pięćsetki, nie może zabraknąć i Ciebie! Więcej informacji na www.fiat500.pl

źródło: Fiat / Moto Target

Leave A Comment