Aktualności

Mirosław Wróbel najlepszym dealerem Mercedesa w 2007 roku

22 lipca 2008
Bez kategorii, Mercedes Nowości

Najwyższą ogólną ocenę za 2007 rok wśród 28 dealerów Mercedes-Benz w Polsce, a tym samym tytuł Dealera Roku 2007, uzyskał Mirosław Wróbel i jego stacja dealerska Mirosław Wróbel Sp. z o.o. z lokalizacjami we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, a od kwietnia 2008 także w Pietrzykowicach.


Firma Mercedes-Benz Polska od 2005 roku prowadzi system wielopłaszczyznowej oceny dealerów marki Mercedes-Benz w formie zrównoważonej karty wyników (Balance ScoreCard). Na podstawie wartości kluczowych wskaźników wyliczana jest ocena poszczególnych dealerów w danym roku.

Wskaźniki dotyczą pięciu głównych obszarów działalności dealerskiej:
1) rentowności i stabilności finansowej,
2) jakości obsługi klienta, zarówno w zakresie sprzedaży jak i obsługi posprzedażnej,
3) efektywności sprzedaży,
4) efektywności obsługi posprzedażnej,
5) jakości zarządzania i standardu dealerstwa.

Najwyższą ogólną ocenę za rok 2007 wśród 28 dealerów Mercedes-Benz w Polsce, a tym samym tytuł Dealera Roku 2007, uzyskała stacja dealerska Mirosław Wróbel Sp. z o.o. z lokalizacjami we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, a od kwietnia 2008 także najnowszym punktem sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

Wynik tej stacji potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług, dbałość o klienta oraz nieustanne dążenie do doskonałości we wszystkich obszarach działania.

źródło: Daimler AG / Moto Target

Leave A Comment