Aktualności

Lancia na Warsaw Fashion Street

4 lipca 2008
Bez kategorii, Lancia Nowości

W niedzielę 13 lipca na Nowym Świecie, podczas kolejnej edycji Warsaw Fashion Street, pojawi się nowa Lancia Delta.


Debiut tego niezwykłego auta w Polsce zbiegnie się z pokazami mody, tworząc niepowtarzalną mieszankę dobrego stylu i elegancji.

Tego dnia Lancia opanuje cały Nowy Świat. Z bliska będzie można obejrzeć modne samochody Ypsilon, Musa oraz podczas zamkniętego pokazu, premierową Deltę. Z okazji pojawienia się Lancii Delta w Polsce zostanie zorganizowany wyjątkowy pokaz mody inspirowany marką Lancia. W pokazie ekskluzywnej kaszmirowej kolekcji Domu Mody Forget Me Not weźmie udział czołowa polska modelka – Karolina Malinowska – użytkowniczka złotej Lancii.

Wystawa samochodów Lancia oraz 70 pokazów mody światowych i polskich projektantów otrzyma bogatą oprawę medialną. Imprezę transmitować będzie TVP 2, a relacje z wydarzenia pojawią się w magazynach, serwisach internetowych oraz stacjach radiowych.

Pokaz biżuterii uświetni swoją obecnością światowej sławy projektantka, zdobywczyni Oskara – Vicki Beamon. Jej autorska kolekcja zaprezentowana zostanie przez polskie gwiazdy. Po pokazie, biżuteria zakupiona przez markę Lancia, zostanie wystawiona na aukcję na portalu Allegro, a dochód z jej sprzedaży przeznaczony będzie na cele charytatywne.
W trakcie imprezy pojawi się wiele znanych osobistości. Gwiazdy będzie można spotkać w ogródku VIP Lancia.

Nagrodami w konkursie Debiuty Mody oraz Fashion People są tygodniowe jazdy Lancią.
Po całodziennych pokazach celebrities przeniosą się na After Party do Villi Foksal. Tam będą mieli okazję przymierzyć się do roli użytkownika Lancii Delta.

Zapraszamy na modną ulicę Lancii!

źródło: Lancia / Moto Target

Leave A Comment