Hella ponownie numerem jeden w dziedzinie oświetlenia

28 lipca 2008
Bez kategorii, Inne INFO

Hella została ponownie wybrana numerem jeden w dziedzinie oświetlenia pojazdów mechanicznych. To wynik ankiety czytelniczej fachowego czasopisma „4WheelFun“ (wydanie 08/2008)


Ponad 6000 czytelników w kategorii „Oświetlenie” wybrało Hellę jako najważniejszego gracza na rynku – rezultat 75,4% wskazań to wynik absolutnie bezdyskusyjny. Łącznie czytelnicy wybierali w 13 kategoriach, obejmujących wyposażenie i akcesoria.

Hella już po raz drugi w tym roku zdobyła pierwsze miejsce w ankiecie w dziedzinie „Oświetlenie”. Podobnie wyraźne zwycięstwo (71,6%) Hella odniosła w ankiecie zorganizowanej przez fachowy magazyn „auto motor und sport“ (nr 7 z 13 marca 2008).

Najnowsze innowacje tego wytwórcy oświetlenia i elektroniki to np. pierwsza na świecie w pełni diodowa lampa główna produkowana seryjnie do SUV-a Cadillac Escalade Platinum, lub inteligentny system reflektorowy „Adaptive Front Lighting“ do nowego Opla Insignia.
Hella ma w swej ofercie również szeroką paletę reflektorów dodatkowych, które skonstruowano specjalnie z myślą o off-roadzie. W tym segmencie nowością jest dodatkowy reflektor dalekosiężny Rallye 3003 Compact, zaprezentowany przez Hellę oficjalnie na festiwalu off-roadowym w Dreźnie pod koniec czerwca br.

Ponadto Hella oferuje największy wybór oszczędnych, diodowych, dodatkowych świateł dziennych do montażu samodzielnego.
Specjalne lampy dzienne mają być obowiązkowym wyposażeniem nowo rejestrowanych samochodów od 2011 roku.

źródło: Hella / Moto Target

Leave A Comment