Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009!

11 czerwca 2008
Bez kategorii, Ford Nowości

Jako pierwsi w Polsce prezentujemy Państwu przedpremierowe zdjęcia Forda Focusa w najmocniejszej wersji RS, które kilka godzin temu przedostały się do Internetu.


Premiera oficjalna wersji studyjnej nastąpi dopiero 23 lipca podczas London Motor Show. Na ostateczną wersję produkcyjną trzeba będzie najprawdopodobniej zaczekać aż do jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Zdjęcia które publikujemy poniżej są w 99% oficjalne. Ukazały się najpierw jako niewyraźne skany na belgijskich i holenderskich forach miłośników Forda. Początkowo sądzono że to tylko sprytna robota grafików, którzy wykorzystując program Photoshop umiejętnie nadali Focusowi RS seryjnego wyglądu zapominając choćby o umieszczeniu w aucie kierowcy!


Jednak wkrótce potem belgijskie przedstawicielstwo Forda ostro zareagowało na pojawienie się zdjęć na stronach klubowych Focusa, nakazując ich usunięcie. Jak się okazuje prawdopodobnie pochodzą one z zamkniętego dla dziennikarzy przedpremierowego pokazu dla dilerów i są to przygotowane przez Forda zdjęcia wersji studyjnej auta, którą zobaczymy 23 lipca w Londynie.


źródło: Cosworth Kid, CarSpyNet / Moto Target

Leave A Comment