Pierwsze zdjęcia środka Alfy Mito!

4 czerwca 2008
Bez kategorii, Alfa Romeo Nowości

Prezentujemy pierwsze zdjęcia środka najnowszej Alfy Romeo Mito, która zadebiutuje już pod koniec tego miesiąca.


Mi.To to pierwszy projekt zrealizowany po modelu 8C Competizione – ikonie stylistycznej i technologicznej Alfy Romeo, z której czerpie niektóre charakterystyczne cechy: wyjątkowy kształt szyb bocznych w drzwiach przednich bez ramki – co jest typowe dla samochodów sportowych, profil maski silnika i wyróżniający przedni zderzak, kształt reflektorów przednich i tylnych wykorzystujących technologię LED.

Wnętrza, wyróżniające się mocnym kształtem linii deski rozdzielczej i foteli, stanowią kwintesencję stylu “made in Italy”, komfortowego i zarazem sportowego, wykonanego z wysmakowaną dbałością o detale i z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

Wyszukane są również rozmiary, które kryją kompaktową i dynamiczną formę: Mi.To ma długość 4,06 m; wysokość 1,44 m; szerokość 1,72 m.


W gamie jednostek napędowych znajdą się turbodoładowane jednostki (zarówno benzynowe jak i diesel) o mocy od 90 KM aż do 155 KM. Przewiduje się także dalsze poszerzenie oferty o silniki jeszcze mocniejsze.

Alfa Mi.To zostanie zaprezentowana prasie międzynarodowej w czerwcu, a począwszy od lipca będzie dostępna sukcesywnie na wszystkich głównych rynkach.

źródło: Alfa Romeo / Moto Target

Leave A Comment