Hyundai i Europcar – oficjalni partnerzy ‘Rent a Car’

6 czerwca 2008
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Równolegle do działań sponsoringowych związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej Hyundai rozpoczął współpracę z firmą Europcar jako partnerem ‘Rent a Car’ na UEFA EURO 2008.


Przez cztery miesiące Europcar – największa w Europie firma wypożyczająca samochody, będzie dysponować flotą Hyundaia (3000 egzemplarzy) – łącznie z najnowszymi modelami i30 oraz i30CW.

Partnerstwo zostało uzgodnione pomiędzy europejską centralą Europcar oraz Hyundai Motor Europe. HME realizuje w ten sposób ogólnoeuropejską strategię marketingową, dążącą do poszerzenia działań związanych z wypożyczeniem samochodów na ośmiu rynkach europejskich: w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Holandii i Portugalii. Kampania promocyjna obejmie wiele kanałów komunikacji – billboardy, reklamy prasowe, ulotki, krajowe strony internetowe.

„Nasze partnerstwo z Europcar umożliwi dotarcie do tysięcy kierowców i umożliwi im przetestowanie nowego i30 – pierwszego modelu z literką „i” w nazwie. i30 został zaprojektowany szczególnie z myślą o odbiorcy europejskim. Jest godny zaufania, bezpieczny, ekonomiczny, a przy tym stylistycznie najwyższej jakości. Dlatego wierzymy, że odegra on istotną rolę w zwiększeniu naszych udziałów w sektorach flotowych” – skomentował wydarzenie Allan Rushforth, Vice Prezes Hyundai Motor Europe. „Trwające w czerwcu Mistrzostwa są idealną okazją na rozpoczęcie strategicznej współpracy z Europcar, ponieważ uwaga milionów Europejczyków będzie skierowana na największe wydarzenie sportowe w Europie”- dodał.

Hyundai i30 jest osiągalny jako pięciodrzwiowy hatchback i stylowy kombi. Obie wersje łączą w sobie elegancję i praktyczność, zapewniając dobrze zbalansowaną, dynamiczną i wygodną jazdę. Każdy z samochodów, dostępnych od czerwca w uczestniczących w programie punktach Europcar, posiada niezbędne wyposażenie – m.in. klimatyzację, przednie poduszki powietrzne i boczne kurtyny, możliwość podłączenia elektronicznych urządzeń zewnętrznych.

źródło: Hyundai / Moto Target

Leave A Comment