Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Rage-Race 2008 – Expect the unexpected!

20 maja 2008
Bez kategorii, Inne INFO Nowości

Przygotuj się na niespodziewane!

Rage-Race to pierwsze w Polsce wydarzenie lifestylowo-motoryzacyjne będące zarazem współzawodnictwem pomiędzy uczestnikami jak i niecodziennym RoadShow. Organizatorzy przewidują, że w imprezie weźmie udział nawet 70 najbardziej egzotycznych samochodów w Polsce! Startujący będą zmagać się z nieprzewidywalnymi wyzwaniami i zadaniami, dla publiczności zaś będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia wielu niespotykanych aut w akcji.

Organizatorzy Rage-Race – podają pierwsze informacje dotyczące edycji 2008. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 16-19.07.2008. Jej trasa i przebieg pozostanie dla wszystkich tajemnicą aż do chwili startu, ale już wiadomo, że kawalkada egzotycznych pojazdów wystartuje z Warszawy i odwiedzi kilka dużych miast Polski, oraz kilka nadmorskich kurortów. Na trasie nie zabraknie niecodziennych atrakcji dla uczestników i publiczności. Każdy dzień zwieńczy otwarta ekskluzywna impreza klubowa, z wyjątkowymi gośćmi i niecodziennej urody strażniczkami Rage-Race Patrol. Organizatorzy wspólnie z grupą Polish Prestige Hotels (www.pphotels.pl) zadbają o komfortowe warunki wypoczynku po każdym z czterech wypełnionych zabawą i nieoczekiwanymi zwrotami akcji dni imprezy.

Aby wziąć udział w Rage-Race nie wystarczy jednak posiadanie Astona Martina, Bentleya, Lamborghini, Ferrari bądź Hummera oraz zasobnego konta bankowego. Nieoficjalnie wiadomo, że organizatorzy poprzez selekcję uczestników mają na uwadze zbudowanie niezapomnianego klimatu imprezy. Prawdopodobieństwo startu na pewno zwiększy rekomendacja któregoś z zeszłorocznych Rage-Racerów, ale ilość załóg ograniczona jest do maksimum 70. Dla prawdziwych VIPów pośród VIPów odbędzie się internetowa charytatywna licytacja numeru startowego „00”.

Jednak wziąć udział w tej zakręconej imprezie ma szansę każdy. Niebawem na stronie http://www.rage-race.pl ruszą dostępne dla każdego zapisy i głosowanie, w którym Internauci wybiorą „swój” team, umożliwiając bezpłatny start jednej załodze bez względu na pojazd jakim pojedzie. Rywalizacja powinna być zaciekła, gdyż standardowo koszt uczestnictwa wyniesie co najmniej kilka tysięcy złotych.


Dream Car na Rage-Race!

Czy słyszeliście kiedyś o Ultimie GTR? Auto to w chwili obecnej jest oficjalnym najszybszym produkcyjnym samochodem na świecie, a jego rekordy zostały wpisane do księgi Guinness’a! To właśnie ten pojazd powstaje, by wziąć udział w Rage-Race 2008 i powalić wszystkich na kolana!


Myśl przewodnia Rage-Race opiera się na umiejętności improwizowania, rozwiązywania napotykanych po drodze nieprzewidzianych sytuacji, orientacji w terenie oraz sprawnego kojarzenia faktów. A wszystkie te elementy łączy pełna przygód podróż realizowana według czystych założeń Grand Tourismo. Oznacza to egzotyczny pojazd, dwie osoby, bagaż ograniczony do niezbędnego minimum, noclegi w najwyższej klasy hotelach i wieczorna ekskluzywna zabawa. Choć Rage-Race nie jest rajdem ani wyścigiem, jak każde współzawodnictwo, wyłoni zwycięzców oraz przegranych. Ci najlepsi będą mogli przekazać nagrodę pieniężną ufundowaną solidarnie przez wszystkich uczestników na wybrany cel charytatywny oraz będą mieli szansę na zdobycie wielu cennych nagród ufundowanych przez Partnerów Rage-Race 2008. Pewnym jest jednak, że każdy z uczestników zakończy swój udział bogatszy o niezapomniane przeżycia, których nie da się zdobyć gdziekolwiek indziej.

„Zeszłoroczna pilotażowa edycja zakończyła się sukcesem. Gromadząc na starcie 50 pojazdów, w tym auta typu Lamborghini, Porsche, Dodge Viper, Corvette, Jaguar, BMW czy niewiarygodnie mocne Mercedesy-AMG, była szeroko komentowaną na forach internetowych oraz innych mediach. Ponad 70% uczestników zadeklarowało chęć startu w kolejnych edycjach, a nieustannie napływające zgłoszenia przed podaniem oficjalnych szczegółów edycji 2008 pozwalają nam wierzyć w jeszcze lepsze przyjęcie imprezy w tym roku.” – mówi Maciej Kowalczyk, koordynator projektu.

Wszyscy chętni do startu muszą trzymać rękę na pulsie. Jest jeszcze trochę czasu na dobór wyjątkowego auta lub udany tuning obecnie posiadanego bolidu.

PODSUMOWUJĄC RAGE-RACE TO:

– Pierwszy w Polsce event motoryzacyjno-lifestylowy!

– 70 supersamochodów!

– 200 zakręconych uczestników!

– 4 dni i 3 noce wypełnione zadaniami i najwyższej klasy zabawą!

– najlesze imprezy w najlepszych klubach!

– noclegi w prestiżowych hotelach!

– ponad 2500 km do pokonania!

– nieograniczona ilość emocji!

Leave A Comment