Nowy magazyn L200

8 maja 2008
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Firma Mitsubishi Motors opublikowała czasopismo, którego tematem przewodnim jest popularny w Polsce pickup Mitsubishi L200. Podobnie, jak poprzednie wydania lifestylowych magazynów Mitsubishi, poświęcone kolejno debiutującym nowym modelom Pajero, Outlander, Colt i Lancer, Magazyn L200 porusza wiele tematów, szczególnie interesujących dla posiadaczy aut typu pickup.


W numerze znalazły się między innymi wywiady ze znanymi miłośnikami pickupów Clintem Eastwoodem, Johnem Grishamem i Robertem Makłowiczem, ciekawostki, opisy najnowocześniejszych narzędzi dla prawdziwych „twardzieli”, testy w wykonaniu ekspertów – najsłynniejszych kierowców i zwycięzców Rajdu Dakar oraz dziennikarzy motoryzacyjnych, rozmowy z właścicielami L200 z różnych krajów a także opisy najbardziej funkcjonalnych akcesoriów do Mitsubishi L200.

Magazyn L200 otwiera niezwykle „wciągający” zbiór ciekawostek na temat tego modelu – z niego dowiemy się na przykład, że popularny w USA na początku lat 80 Dodge RAM 50, to w rzeczywistości konstrukcja Mitsubishi.

Barwne relacje właścicieli pickupów pokazują, do jakich nietypowych celów może służyć takie auto – naszym rozmówcom służy do łapania dzikich koni, jako ruchome biuro, czy sala koncertowa…

Ze „smakowitego” wywiadu z mistrzem kuchni i właścicielem L200 Robertem Makłowiczem dowiemy się skąd wzięło się jego zainteresowanie gotowaniem, co nasz kulinarny wirtuoz myśli o japońskiej kuchni i polskich kierowcach oraz jak sprawuje się jego pojazd.

Wielką gratką dla miłośników „spaghetti westernów” i Brudnego Harrego będzie wywiad-rzeka z legendą Hollywood i miłośnikiem pickupów Clintem Eastwoodem.

Kolejne strony Magazynu L200 są adresowane do „gadżeciarzy twardzieli” – tam znajdą oni odpowiedź na tak ważkie pytania jak na przykład „Do czego służy narzędzie wielofunkcyjne Fatmax XL firmy Stanley lub wyrzynarka z ruchem wahadłowym firmy Makita, model 4350FCT?”

Miłośników thrillerów sądowych na pewno zainteresuje wywiad z najsłynniejszym pisarzem tego gatunku Johnem Grishamem.

Wielbiciele sportów motorowych z zainteresowaniem przeczytają natomiast wyniki sprawdzianu, jaki przeprowadzili terenówkom Mitsubishi słynni weterani Rajdu Dakar – Stephane Peterhansel, Luc Alphand i Gilles Picard.

Rozmowy z trzema właścicielami Mitsubishi L200 dostarczą czytelnikom magazynu wielu ciekawych informacji na temat funkcjonalności tego auta.

Ostatnie strony Magazynu L200 pokazują w jaki sposób możemy dopasować swojego pickupa do naszych oczekiwań i wymagań dzięki długiej liście dostępnych akcesoriów. To niezwykle istotne w tego typu autach, bo jak podaje Magazyn L200 „Kupujący pickupy koncentrują się na osobowości i indywidualności. Nie wszyscy chcą przecież mieć taki sam samochód. Samochód, który określa naszą tożsamość, jest także częścią naszego wizerunku. Każdy, kto używa pickupa w celach prywatnych – a zwłaszcza sportowo wyglądającego Mitsubishi L200 – mówi światu, że kocha wolność i chce poszerzać swoje horyzonty”.

Bezpłatne egzemplarze Magazynu L200 są dostępne u autoryzowanych dealerów Mitsubishi w całej Polsce. Już w przyszłym tygodniu pismo będzie można także zamówić na stronie www.mitsubishi.pl

źródło: MMC Car Poland / Mototarget

Leave A Comment