Najlepsi wśród najlepszych

13 maja 2008
Bez kategorii, Nowości Skoda

Najlepsi autoryzowani partnerzy handlowi Skoda Auto Polska S.A. wzięli udział w spotkaniu najlepszych dealerów marki Skoda, które centrala czeskiego koncernu zorganizowała w tym roku w Grecji.


Laureaci konkursu Dealer Roku 2007

– W tym roku postanowiliśmy zmienić formułę konkursu o tytuł Dealera Roku. Skupiamy się przede wszystkim na motywowaniu i podnoszeniu kwalifikacji pracowników punktów dealerskich – mówi Aleksandra Janicka, Główny Specjalista ds. Szkoleń. Jest to kolejny krok w drodze do podnoszenia jakości obsługi Klienta, która stała się wyznacznikiem marki Škoda na polskim rynku i jest czynnikiem wpływającym na pozycję handlową marki.

Zeszłoroczną edycję konkursu podsumowują dwa ważne wydarzenia. Pierwszym z nich jest Best Dealer Event 2008, czyli międzynarodowe spotkanie najlepszych Dealerów Škoda Auto z całego świata, które odbywa się w Atenach. Rozstrzygnięty w pierwszym kwartale tego roku konkurs wygrała firma Carsed z Siedlec uzyskując tytuł Dealera Roku 2007. W rywalizacji o tytuł Dealera Roku był to kolejny zwycięski rok firmy Carsed.

Drugim wydarzeniem był wielki finał konkursu Sprzedawca Roku. Dziesięciu najlepszych Dealerów wytypowało Sprzedawców, którzy rywalizowali o tytuł Najlepszego w Polsce. Jak co roku, przed Sprzedawcami stanęło nowe, trudne wyzwanie. Oprócz wymagającego testu teoretycznego, Sprzedawcy mieli za zadanie sprzedać Klientowi samochód skupiając się na kryterium – wymaganiach związanych z bezpieczeństwem. W trakcie jazdy próbnej Sprzedawcy demonstrowali korzyści wynikające z zastosowania w samochodach elektronicznych systemów bezpieczeństwa i prezentowali je w praktyce w Ośrodku Szkoleniowym SZKOŁA AUTO. Zwycięzcą tej rywalizacji został Marek Dziamski, przedstawiciel firmy Ultima ze Zgorzelca. Marek poszedł w ślady swojego kolegi z firmy Ultima Jelenia Góra, Pawła Kudłacika, który zdobył tytuł Sprzedawca Roku 2006. Drugie miejsce zajął Paweł Kobos z firmy AUTO BĄCZEK z Tarnowa, na trzecim zaś miejscu uplasował się Piotr Sałagacki z firmy Bednarek – Dobroń. Warto przypomnieć, że w konkursie dla Działów Części Zamiennych i Akcesoriów 2007 zwyciężył Sinclan Bis z Warszawy. To kolejny rok tryumfu Sinclan Bis. W 2006 roku na pozycji lidera rocznej punktacji znalazł się punkt dealerski tej samej firmy z Wesołej.

Podczas prowadzonego równocześnie w Dziale Części Zamiennych i Akcesoriów konkursu na Najlepszego Partnera Serwisowego w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, pierwsze miejsce zajął Marcin Pirkos z Przedsiębiorstwa Handlowego Piotr Śliwka z Zabrza. Drugie miejsce przypadło Michałowi Sałkowskiemu z firmy BEDNAREK Tomasz Bednarek z Łodzi, a trzecie – Łukaszowi Romańczukowi z Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. z Warszawy.

źródło: Skoda / Mototarget

Leave A Comment