Lexus najwyżej ocenioną marką już ósmy rok z rzędu

13 maja 2008
Bez kategorii, Lexus Nowości

Lexus został najwyżej ocenioną marką w badaniu J.D. Power and Associates/What Car? 2008 UK – badanie satysfakcji klientów, przeprowadzonym w 2008 roku. Ten rezultat stawia Lexusa najwyżej wśród marek premium; żadna z marek nie uzyskała dotąd takich wyników.


Lexus od lat stawia na najwyższą jakość, najnowocześniejszą technologię i bezpieczeństwo. Ze szczególną dbałością odnosi się do klientów, zarówno podczas zakupu samochodu jak i serwisu.

Dyrektor Lexusa w Europie powiedział: “To fantastyczny rezultat dla Lexusa, który zapewnia nam jedno z najwyższych miejsc wśród najbardziej zaawansowanych technologicznie marek. Wierzymy, że najwyższe noty klientów pomogą umocnić pozycję Lexusa jako wiodącej marki w dziedzinie napędów hybrydowych, pozwolą spełniać i przewyższać oczekiwania naszych klientów”.

Wyniki uzyskane przez J.D. Power and Associates 2008 UK Customer Satisfaction Index StudySM pochodza z ponad 16,000 ankiet, na które odpowiedzieli właściciele aut 28 marek i 100 modeli, zarejestrowanych między wrześniem 2005 a sierpniem 2006.

źródło: Lexus

Leave A Comment