Hyundai i30 po raz kolejny nagrodzony

21 kwietnia 2008
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Podczas tegorocznej Gali Fleet Awards Polska 2008, która odbyła się 15 kwietnia w warszawskim hotelu Westin, uhonorowano najważniejszych graczy na polskim rynku flotowym.


Fleet Awards Polska to prestiżowy plebiscyt, oceniający specjalistów branży, samochody, produkty oraz usługi.

Organizatorem plebiscytu był Magazyn Flota. W skład jury weszli przedstawiciele wiodących firm i instytucji związanych z polskim rynkiem flotowym.

Wśród nagrodzonych modeli znalazł się również model Hyundaia – i30 CW. Ten przestronny, bardzo praktyczny, a jednocześnie dynamiczny i stylowy samochód okazał się zdecydowanym zwycięzcą w kategorii Samochód Internetowy Roku 2008. Jest to auto, które było przez ostatni rok najbardziej popularne w serwisach www.autofirmowe.pl oraz www.flota.com.pl. Dodatkowo, testy i prezentacje modelu i30 cieszyły się największą oglądalnością na platformie B2BTV – pierwszej w Polsce biznesowo-motoryzacyjnej telewizji internetowej.

Wysoko uplasował się także model H-1 zajmując trzecie miejsce w kategorii Samochód Dostawczy (od 2,3 do 2,89 tony)

W tegorocznej rywalizacji o tytuł najlepszego samochodu flotowego wzięło udział ponad 80 aut. Oceniano je według jasno określonych kryteriów, podczas największego w Europie testu flotowego, który miał miejsce na lotnisku Bemowo w Warszawie.

źródło: Hyundai / Mototarget

Leave A Comment