Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Ekstaza warta 200000 dolarów

4 kwietnia 2008
Bez kategorii, Nowości Rolls-Royce

Jeśli już wydałeś krocie na któryś z modeli RR i chciałbyś aby twój Phantom wyróżniał się wśród „tłumu” podobnych aut stojących pod polem golfowym, lub na Rodeo Drive w Beverly Hills, powinieneś zainteresować się ofertą znanego salonu jubilerskiego Kemanjian.


Ceniony w branży salon jubilerski z siedzibą na Manhattanie za skromne 200 tysięcy dolarów oferuje jedyną w swoim rodzaju legendarną statuetkę „Spirit of Ecstasy” będącą ozdobą każdego Rollsa. Kemanjian ozdobił symbol marki kilkudziesięcioma diamentami o klasie czystości VVS1. To niemal najwyższa jakość. Pojedyńcze skazy (jeśli w ogóle występują) możliwe są do wyłapania jedynie przez prawdziwego profesjonalistę pod 10-krotnym zbliżeniu mikroskopem i to tylko po dłuższym czasie!

Każdy z kilkudziesięciu kamieni zdobiących cokół statuetki ma 150 karatów. Dodatkowo rozpoztarte skrzydła Ducha Ekstazy pokryto kilkunastoma bardzo rzadkimi i niezwykle cennymi żółtymi brylantami.

To ręcznie wykonane misterne dzieło sztuki jubilerskiej potwierdza tylko przysłowie, że najlepszymi przyjaciółmi kobiet są brylanty. Nawet jeśli kobieta jest zimna jak stal z której ją wykonano.

źródło: CarTech / Mototarget

Leave A Comment