Aktualności

VI Targi Motoryzacji "AUTO-SHOW"

4 marca 2008
Bez kategorii, Inne INFO


W dniach 18-20 kwietnia 2008 w Brydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59, odbędą się VI Targi Motoryzacji „AUTO-SHOW”.

Dla potrzeb wystawienniczych oddane zostanie blisko 3 000m2 powierzchni wewnątrz hali, 1500 m2 powierzchni kuluarowej dla stoisk zabudowanych i 3 000m2 na zewnątrz, salę konferencyjną dla 150 osób, wyposażoną w urządzenia multimedialne. Przy hali znajduje się monitorowany parking dla ok. 800 samochodów.


Impreza organizowana co roku w Bydgoszczy, pod patronatem honorowym władz regionalnych, wojewódzkich i samorządowych, jest przeglądem wiodących marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, części i akcesoriów motoryzacyjnych. Swoją prezentację mają też pojazdy zabytkowe. Równocześnie najlepsze produkty, technologie i samochody, prezentowane na wystawie, zostaną wyróżnione w ramach konkursu o Nagrodę Główną Targów, której wręczenie nastąpi podczas uroczystego bankietu.

Targi AUTO-SHOW inaugurują sezon targów motoryzacyjnych w Polsce. Podczas tej imprezy prezentowane są nowości techniki motoryzacyjnej, odbywa się wiele premierowych odsłon samochodów. Odwiedza je ponad 10 000 osób. Odbędzie się współorganizowana z CTS I eliminacja zawodów Najlepszy Tuning Polski.

W ramach imprez towarzyszących targom odbędą się m.in.: I eliminacja Zawodów Najlepszy Tuning Polski 2008, jazdy próbne samochodami testowymi wystawców pod nadzorem instruktorów, pokazy udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych (przygotowane przez Grupę Ratownictwa Drogowego PCK).

Dla zwiedzających, jak co roku, przeprowadzonych zostanie wiele konkursów z nagrodami m.in. „Wybieramy Auto Targów” i współorganizowany z „Expressem Bydgoskim” konkurs na najlepszy „Auto-Service Pomorza i Kujaw 2007” w trzech kategoriach:

– autoryzowana stacja obsługi
– warsztat naprawczy
– autosalon

Celem konkursu jest wybór i promocja najlepszych warsztatów naprawczych, stacji serwisowych i salonów samochodowych w regionie Pomorza i Kujaw.

Wyrażamy przekonanie, że problematyka targów zainteresuje i zaspokoi zainteresowania szerokiej rzeszy potencjalnych nabywców jak i aktualnych właścicieli pojazdów samochodowych, warsztatów, serwisów, sklepów i hurtowni.

My tam będziemy, tak więc przedstawimy Wam relację z tej imprezy. Zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z „AUTO-SHOW” w Bydgoszczy.

DOJAZD

Leave A Comment