Renault na Geneva Motor Show 2008

6 marca 2008
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault prezentuje na salonie genewskim Megane Coupe Concept – show-car zapowiadający kształt przyszłego seryjnego kompaktowego coupe. Podobnie jak Nowa Laguna, świadczy on o zmianie stylu Renault na bardziej płynny i sportowy.


Megane Coupe Concept, przeznaczony dla klientów zwracających uwagę na przyjemność jazdy i poszukujących samochodu, który byłby wyrazem ich osobowości, ucieleśnia wizję prawdziwego kompaktowego, sportowego coupe „by Renault” – auta cechującego się dynamiką i mocnym charakterem, co jest doskonale widoczne chociażby w nowatorskim systemie otwierania drzwi. Wyróżniający się swoją stylistyką i dynamicznym charakterem, Megane Coupe Concept stanowi zapowiedź przyszłego Coupe Megane.

Megane Coupe Concept to rasowy, kompaktowy coupe, zapewniający prawdziwą przyjemność jazdy. Wyposażenie kabiny jest zarazem nowoczesne i intuicyjne w obsłudze, a całe wnętrze potwierdza wrażenie przyjemności i dynamizmu sugerowanych przez stylistykę nadwozia. W eleganckim, nowoczesnym wnętrzu nie mogło zabraknąć sportowych akcentów. Projektując ten show car, nawiązujący do Laguny Coupe Concept, Renault wyraża swoje zamiłowanie do samochodów, które potrafią budzić silne emocje.źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment