Nissan Navara użytkowym Samochodem Roku 2007

17 marca 2008
Bez kategorii, Nissan Nowości

Nissan Navara został uhonorowany nagrodą za najbardziej popularny model użytkowy w plebiscycie serwisu internetowego mojeauto.pl


Jest to już czwarta edycja tego swoistego plebiscytu popularności przeprowadzonego na stronach mojeauto.pl, w którym to internauci głosują na poszczególne modele nieświadomie, przeglądając bazę aut nowych zawierającą szczegółowe cenniki, dane techniczne wraz z wyposażeniem wszystkich oferowanych na naszym rynku modeli samochodów nowych.

Brak zmian w przepisach podatkowych dotyczących nabycia i użytkowania samochodu w firmie spowodował, że istny boom na naszym rynku wciąż przeżywa sprzedaż pickupów. Tendencja ta była także zauważalna w całym ubiegłym roku w kategorii najbardziej popularnych pojazdów użytkowych. Ponownie upłynął on pod znakiem rywalizacji aut typowo dostawczych z samochodami o nadwoziu typu pickup.

W ubiegłych dwunastu miesiącach wszyscy konkurenci musieli uznać wyższość Nissana Navary. Japoński pickup, który przed rokiem był na drugiej pozycji, w 2007 objął prowadzenie w zestawieniu. Tendencja ta ma również swoje odzwierciedlenie w sprzedaży, ponieważ ten model Nissana sprzedał się w ubiegłym roku w ilości prawie 2600 sztuk i pozostawił daleko w tyle inne pickupy. Jest on również liderem tego segmentu w całej Europie.

źródło: Nissan / Mototarget

Leave A Comment