MOTO-SERVICE EXPO 2008 – Targi Przemysłu Samochodowego i Technik Motoryzacyjnych

3 marca 2008
Bez kategorii, Inne INFO
Z przykrością informujemy, że najbliższa edycja Targów MOTO-SERVICE EXPO zaplanowana na 13-15 czerwca 2008 r. nie odbędzie się.

Decyzja taka podjęta została w oparciu o liczne w ostatnim czasie sugestie Wystawców, dotyczące zmiany terminu. Aktualnie organizator Targów pracuje nad przygotowaniem nowego terminu i nowej formuły dla tej imprezy.


W dniach 13-15 czerwca 2008 w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 124, odbędą się Międzynarodowe Targi Przemysłu Samochodowego i Technik Motoryzacyjnych MOTO-SERVICE EXPO.

Targi skierowane są zarówno do profesjonalistów, działających na co dzień w branży motoryzacyjnej jak i zwykłych użytkowników samochodów. Swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy elementów wyposażenia warsztatów samochodowych, stacji obsługi pojazdów i stacji diagnostycznych, producenci i dystrybutorzy części zamiennych i akcesoriów do samochodów osobowych i ciężarowych.

Przez trzy dni targowe będzie można również zapoznać się z bogatą ofertą z zakresu chemii samochodowej, lakiernictwa, pielęgnacji i konserwacji pojazdów. Ciekawą ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy sprzętu car-audio, nawigacyjnego, alarmów i zabezpieczeń pojazdów. Targom towarzyszyć będą liczne seminaria, konferencje, pokazy i zloty.

Salon Tuningu Samochodowego to nowatorski element targów, pomyślany jako odrębna prezentacja firm profesjonalnie zajmujących się tuningiem i modyfikacją pojazdów, połączona z wystawą samochodów tuningowanych, sportowych i rajdowych. Współorganizatorem salonu jest Stowarzyszenie Centrum Tuningu Samochodowego z Dąbrowy Górniczej. Na miłośników tuningu czeka wiele atrakcji i imprez towarzyszących.

Uzupełnienie targów stanowi Moto Salon jako ekspozycja samochodów osobowych, terenowych i ciężarowych.

My tam będziemy, tak więc przedstawimy Wam relację z tej imprezy. Zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z MOTO-SERVICE EXPO 2008.
GODZINY OTWARCIA:

13 czerwca 2008 – piątek, godz.10.00-18.00
14 czerwca 2008 – sobota, godz.10.00-18.00
15 czerwca 2008 – niedziela, godz.10.00-17.00

CENY BILETÓW:

bilet normalny – 10 zł
bilet ulgowy (uczniowe, studenci, emeryci, renciści) – 5 zł
bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) – 25 zł

CAŁOŚĆ PODZIELONA ZOSTANIE NA TRZY GŁÓWNE EKSPOZYCJE:

– Salon serwisy samochodowego i wyposażenia
– Salon tuningu
– Moto salon

MIEJSCE TARGÓW TO:

– ponad 20 tys. m2 zewnętrznego terenu wystawienniczego
– parkingi na 700 samochodów
– sale konferencyjne o pojemności kilkuset osób, z możliwością dowolnej aranżacji
– restauracje i bary szybkiej obsługi
– 13 tys. m2 powierzchni targowej w nowoczesnym klimatyzowanym pawilonie, wyposażonym we wszystkie potrzebne Wystawcom media

DOJAZD

Więcej informacji dostępnych jest na stronie [link=http://www.motoservice-expo.pl]motoservice-expo.pl[/link]

Leave A Comment