Chrysler LLC – koncepcyjne modele koncernu w Genewie

7 marca 2008
Bez kategorii, Chrysler Nowości

Koncern Chrysler LLC zaprezentował trzy koncepcyjne modele, odznaczające się wysoką wydajnością ekologiczną.


Chrysler ecoVoyager concept, Jeep Renegade concept i Dodge Zeo concept wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresu napędu i bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą są przestronne i komfortowe wnętrza, dobre osiągi oraz futurystyczne sylwetki nadwozia. To doskonała wiadomość dla przyszłych nabywców, którzy otrzymają pojazdy przyjazne środowisku, a jednocześnie dające dużą przyjemność z jazdy.

„W sytuacji, gdy przemysł samochodowy korzysta z jednego parku technologii, stoimy przed wyzwaniem – jak wyróżnić przyszłe pojazdy Chryslera na tle innych? Właśnie w takich warunkach musimy wygrywać na emocjach i oferować pojazdy, które ludzie zechcą kupować dla własnego pożytku i przyjemności.

Tak więc myśląc o technologiach przyszłości w pojazdach koncepcyjnych marek Chrysler, Jeep i Dodge na rok 2008 – postanowiliśmy popuścić wodze naszej designerskiej pasji.

Nowe technologie powinny być zrozumiałe dla naszej klienteli oraz przekonywać do swej wartości w praktyce. Ich wdrażanie musi odbywać się w sposób optymalny tak, by zapewnić rzeczywisty komfort i funkcjonalność użytkowania.W stosunku do trzech prototypów na rok 2008 założenia te udało się nam zrealizować,” komentuje Trevor Creed, wice-prezydent działu Design Chrysler LLC.

Chrysler ecoVoyager:Dodge ZEO:
Jeep Renegade:
źródło: Chrysler / Mototarget

Leave A Comment