Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

BMW serii 1 Coupe od Hartge

17 marca 2008
Bez kategorii, BMW Nowości

W odpowiedzi na pakiet sportowy do „jedynki” coupe zaprezentowany przez BMW na trwających do 16 marca targach w Genewie, tuner Hartge przedstawił swoją receptę na poprawienie wyglądu najmniejszego coupe z Monachium.


Hartge od lat należy do ścisłej czołówki tunerów zajmujących się ulepszaniem modeli BMW i MINI . Tym razem ekipa z Beckingen wzięła na warsztat atrakcyjną „jedynkę” w wersji coupe. W skład pakietu aerodynamicznego wchodzi zestaw spoilerów, listw progowych, lotka dachowa i szeroki wybór aluminiowych obręczy kół w rozmiarach 18 i 19 cali.


Dla indywidualistów tuner proponuje cieszące oko karbonowe nakładki na lusterka, wskaźniki wyskalowane do 300 km/h, sportową trójramienną kierownicę i szereg innych gadżetów pozwalających na wyróżnienie zgrabnego coupe od wersji seryjnych. Amatorów szybkiej jazdy powinno zainteresować opracowane od podstaw przez niemieckiego tunera sportowe zawieszenie z krótszymi sprężynami i możliwością regulacji.Ceny nie są okazyjne, ale akcesoria od Hartge cechuje pierwszorzędna jakość i perfekcyjne wykonanie.

źródło: Hartge / Mototarget

Leave A Comment