Suzuki Grand Vitara do serwisu

4 lutego 2008
Bez kategorii, Nowości Suzuki

Przedsiębiorca Suzuki Motor Poland sp. z o.o., powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Suzuki Grand Vitara mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.


Suzuki Motor Poland Sp. o.o. poinformował, że w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Grand Vitara (3dr) wibracje silnika mogą doprowadzić do pęknięcia przewodu paliwowego. Dalsza eksploatacja pojazdu w takich okolicznościach może spowodować powiększenie pęknięcia przewodu i wyciek paliwa.

W Polsce kampania naprawcza dotyczy 751 samochodów Suzuki Grand Vitara (3dr), wyprodukowanych od czerwca 2006 r. do lipca 2007 r. w Japonii.

Przedsiębiorca poinformował UOKiK, że powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych kampanią o konieczności sprawdzenia samochodów w autoryzowanej stacji obsługi. W przypadku wykrycia usterki konieczne naprawy zostaną wykonane bezpłatnie. Przedsiębiorca wykona również konieczną modyfikację w samochodach, które znajdują się w stacjach dealerskich i punktach sprzedaży Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.

Informacje na temat Suzuki Grand Vitara można znaleść w [link=https://www.autowizja.pl/page.php?129]naszym teście.[/link]

źródło: UOKiK / Moto Target

Leave A Comment