Renault Espace w konkursie Best Cars 2008

29 lutego 2008
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Espace zajął 3. miejsce w kategorii van w polskiej edycji europejskiego konkursu Best Cars 2008. Plebiscyt został zorganizowany przez miesięcznik Auto Motor i Sport już po raz 14.


Kilkanaście tysięcy czytelników polskiej edycji magazynu Auto Motor i Sport wybierało najlepsze samochody osobowe, podzielone na 10 kategorii. Wyniki 14. edycji konkursu Best Cars 2008 zostały ogłoszone podczas uroczystej gali odbywającej się w Warszawie.

W kategorii vanów nagrodzone zostało Renault Espace. Model ten zajął 3. miejsce, pokonując ponad 20 innych samochodów nominowanych w tej kategorii.

Renault Espace potwierdził tym samym swoją doskonałą pozycję w segmencie luksusowych samochodów jednobryłowych. Dysponujący gamą 3 silników benzynowych i 3 wysokoprężnych, współpracujących z 5- lub 6-biegowymi mechanicznymi skrzyniami biegów lub skrzyniami Proactive, Nowy Espace stawia na dynamikę i przyjemność prowadzenia. Bezpieczeństwo czynne i bierne w Nowym Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym poziomie w tym segmencie, zapewniając możliwość całkowicie bezstresowego podróżowania wraz z całą rodziną.

Więcej informacji o Renault Espace można znaleźć w [link=https://www.autowizja.pl/page.php?159]naszym teście. [/link]

źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment