Aktualności

Mitsubishi Outlander – zwycięzca "Best Cars 2008"

22 lutego 2008
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Rok 2008 rozpoczął się dla Mitsubishi w Polsce bardzo dobrze. Nie minęły dwa miesiące a modele spod znaku Trzech Diamentów – Lancer Sedan, Outlander i Pajero zdobyły aż 4 zaszczytne tytuły w konkursach na najlepsze auta 2007 i 2008 roku, organizowane przez prestiżowe miesięczniki i tygodniki, takie jak Playboy, Twój Styl, Auto Moto czy Motor.


Podczas uroczystego wręczenia nagród w plebiscycie BEST CARS 2008, organizowanym przez miesięcznik „auto motor i sport” Outlander, który niedawno został Najlepszym Autem Rodzinnym w konkursie na Najlepsze Kobiece Auto 2007 miesięcznika Twój Styl, zwyciężył w kategorii Auta Terenowe, zdobywając wśród nich tytuł auta najbardziej przystępnego cenowo.

Zwycięstwo Outlandera, który pokonał 13 aut, między innymi takie modele, jak Honda CR-V, Toyota RAV4, Nissan X-Trail, Jeep Compass, Jeep Wrangler, Suzuki Grand Vitara, Suzuki Jimny, Kia Sportage, Chevrolet Captiva czy Hyundai Tucson, świadczy o tym, że polscy czytelnicy auto motor i sportu docenili kluczowe cechy Outlandera – dynamiczną sylwetkę, przestronne wnętrze, zaawansowany napęd na 4 koła i znakomicie dopasowaną do nich cenę.

Plebiscyt „Najlepsze Samochody Roku” jest organizowany od 33 lat przez niemiecki dwutygodnik „auto motor und sport” oraz redakcje współpracujących z nim czasopism motoryzacyjnych w 17 krajach Europy. W tym roku w konkursie wzięło udział prawie 250 000 europejskich czytelników, a w tym 14 000 czytelników polskiej edycji magazynu. W tym roku czytelnicy wybierali swoje ulubione modele wśród 320 kandydatów w 10 klasach.

źródło: Mitsubishi

Leave A Comment