Mitsubishi Lancer – Auto dla młodego playboya

13 lutego 2008
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Mitsubishi Lancer Sedan zdobył prestiżowy tytuł w konkursie na Najlepsze Auto Playboya 2007 organizowanym przez polską edycję miesięcznika Playboy.


Dynamiczna, sportowa i nowoczesna sylwetka, dobre osiągi i własności jezdne to tylko nieliczne cechy, które skłoniły członków jury do głosowania na Lancera. Auto pokonało wszystkie modele w swojej klasie między innymi Toyotę Corollę Sedan i Hondę Civic City.

Konkurs Playboya ma długą tradycję – w 15 edycjach plebiscytu wzięło udział już kilkaset samochodów. Członkowie jury to prawdziwi motoryzacyjni eksperci i entuzjaści – jest wśród nich najbardziej znany polski kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, wytrawny rajdowiec Andrzej Koper i popularni dziennikarze motoryzacyjni – Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk, Marcin Klimkowski i Rafał Jemielita.

Nowy Lancer, produkowany w japońskiej fabryce Mizushima, łączy w sobie najlepsze cechy Mitsubishi Motors – technologię „Project Global”, niezrównaną japońską niezawodność, doskonałe własności jezdne, drapieżną, nowoczesną, japońską stylistykę, bogate, rajdowe doświadczenie oraz dobry stosunek ceny do oferowanych możliwości.

Arkadiusz Tomala – Dyrektor Zarządzający firmy MMC Car Poland twierdzi, że “Lancer to najważniejszy model w naszej tegorocznej ofercie. Już latem powitamy w Polsce Lancera Evolution a jesienią pięciodrzwiową wersję Lancer Sportback i napędzany na 4 koła Lancer Ralliart. W sumie chcielibyśmy sprzedać w tym roku 2000 Lancerów. ”

Według zgodnej opinii członków jury “Cywilny Mitsubishi Lancer w swojej najnowszej odsłonie naprawdę spełni pokładane w nim oczekiwania”.

źródło: MMC Car Poland / Mototarget

Leave A Comment