Dacia Logan MCV – ekonomiczny wybór dla kobiet

21 lutego 2008
Bez kategorii, Dacia Nowości

Dacia Logan MCV otrzymała tytuł „samochodu ekonomicznego” w konkursie „Kobiecy samochód roku 2007”. Logana doceniono za dobry stosunek oferowanej jakości w porównaniu do korzystnej ceny.


Konkurs „Kobiecy samochód roku 2007” zorganizowany został przez magazyn Twój Styl po raz drugi. Oceniano w nim 40 modeli samochodów w 6 różnych kategoriach. W jury zasiadły: była redaktor naczelna Twojego Stylu Jolanta Pieńkowska, dziennikarka miesięcznika Agnieszka Siegert, a także scenarzystka i producentka filmowa Ilona Łepkowska, prezenterka telewizyjna Agata Młynarska oraz aktorka Agnieszka Dygant.

Dacia Logan w wygodnej wersji kombi za niecałe 40 tysięcy daje możliwość podróżowania rodzinie, to najtańsze 7-miejscowe auto na rynku – oceniły Logana jurorki konkursu. W uzasadnieniu werdyktu porównały ten model Dacii do ubrań renomowanych marek – Stelli McCartney, Karla Lagerfelda, Viktora&Rolfa – oferowanych za przystępną cenę w sklepach sieci H&M.

Logan MCV to niezwykle przestronne kombi o dużej pojemności ładunkowej, posiadające wszystkie zalety sedana Logan, a dodatkowo oferujące możliwości kształtowania konfiguracji wnętrza. Oferujący do 7 miejsc dla dorosłych pasażerów, Logan MCV stanowi rewolucję na rynku kombi i doskonale sprawdza się podczas rodzinnych podróży.

Ceny modelu utrzymane zostały na atrakcyjnym poziomie, zapewniającym niedościgniony stosunek ceny do wyposażenia oraz dużą przestronność. Koszty eksploatacji Logana są najniższe w segmencie. Zużycie paliwa plasuje Logana MCV w czołówce pojazdów tej klasy. W cyklu mieszanym wersja 1.4 75 KM spala 7,6 l/100 km.

W Loganie MCV wykorzystano też uznane powszechnie doświadczenie Renault w dziedzinie bezpieczeństwa. Dodatkowo samochód jest objęty 3-letnią gwarancją (lub do 100 tys. km).

Więcej informacji na temat Dacii Logan można znaleźć w [link=https://www.autowizja.pl/page.php?169]naszych testach.[/link]

źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment