Aktualności

Cztery modele Audi na szczycie

6 lutego 2008
Bez kategorii, Audi Nowości

W plebiscycie czytelników niemieckiego wydania czasopisma „Auto, motor und sport”. Audi kontynuuje pełną sukcesów historię z poprzednich lat. Cztery razy czytelnicy zdecydowali o zwycięstwie modeli Audi w swoich klasach.


„Wybór czytelników jest dla nas ważnym wskaźnikiem. A powodzenie, jakim cieszą się samochody Audi wśród czytelników ams dowodzi, że mamy w swojej ofercie właściwe produkty. Jednocześnie ten doskonały wynik stanowi zachętę dla całej załogi” – powiedział Rupert Stadler, Prezes Zarządu AUDI AG podczas uroczystości rozdania nagród.

Ze swoimi czterema nagrodami Audi jest najlepszą marką w tym plebiscycie. Należy zwrócić szczególną uwagę na sukces nowego samochodu sportowego Audi R8, który pokonał konkurentów obecnych na rynku już od wielu lat.

Także nowe Audi A4 Limousine zaprezentowało się sensacyjnie i znalazło uznanie zarówno w mediach, jak i u klientów. Połączenie najnowocześniejszej techniki, przestronności, eleganckiej stylistyki i wysokiej jakości czynią ze wszystkich A4 „urodzonych zwycięzców”.

Można powiedzieć, że do zwycięstw Audi A3 wszyscy się przyzwyczaili. Już po raz czwarty model ten stanął na najwyższym podium wśród samochodów kompaktowych.
Nowy A3 Cabriolet, który pojawi się w najbliższych miesiącach, będzie atrakcyjnym uzupełnieniem tej serii modeli.

W wyższej klasie średniej po raz kolejny wygrało Audi A6. Łączy ono w sobie elegancję
i sportowy charakter w sposób typowy dla Audi. Oferta modeli obejmuje obok wersji Limousine i Avant także sportowe S6 oraz A6 allroad. W najbliższych miesiącach dostępna będzie najbardziej sportowa wersja tego modelu – RS6.

Plebiscyt ams potwierdził ponadto interesujący trend. Według badań Instytutu badawczego TNS Infratest co ósmy Niemiec, gdyby mógł sobie natychmiast kupić samochód nie zwracając uwagi na zasobność portfela, wybrałby któryś z modeli Audi. I znów Audi pokonało konkurentów.

źródło: Audi / Moto Target

Leave A Comment