Alfa Romeo Brera i Spider po facelifcie

26 lutego 2008
Bez kategorii, Alfa Romeo Nowości

Alfa wydaje się pozostawać na jednym biegu, bowiem jeszcze zapewne wszyscy nie zdążyli się zapoznać z informacjami o wersji 8C Spider, a już do sieci zostały wpuszczone kolejne rybki informacje. Tym razem tyczą się one odświeżonych wersji Brery i Spider’a.

ALFA ROMEO BRERA


Zmiany nie są zbyt mocno wyryte w sylwetkach nowych aut, ale znamienite oko miłośników Alfy Romeo na pewno wiele dostrzeże. I tak m.in. warto wspomnieć o tym, iż auta zrzuciły nieco na wadze dzięki zastosowaniu lżejszych felg, oraz aluminiowych części zawieszenia. Zmiany nadwozia to przede wszystkim nowy kolor (Ice White), który świetnie się komponuje z wspominanymi już nowymi, 18 calowymi felgami. W środku wzrok przykuwają siedzenia, które są teraz bardziej usportowione i wyglądają na ergonomiczne. Na desce rozdzielczej również znalazło się kilka nowości, jak chociażby odświeżona kontrola dwu strefowej klimatyzacji, czy nowa satelitarna nawigacja.

ALFA ROMEO SPIDER


Pod maską też znajdziemy coś nowego – klienci będą mogli wybrać pomiędzy 2,2 litrowym silnikiem o mocy 185KM oraz 3,2 litrowym, produkującym 260KM. Do tego wszystkiego dochodzą diesle 2,4 litrowe 200/210KM JTDM.

ALFA ROMEO BRERAALFA ROMEO SPIDERźródło: [link=http://www.auokult.pl]Autokult[/link]

Leave A Comment