6. TUNING SHOW w Krakowie

29 lutego 2008
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Relacje

W dniach 17-18 maja w Krakowie odbędzie się impreza „Tuning Show” tworzona przez prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Impreza odbędzie się już po raz piąty przy ulicy Centralnej 41A.

Tuning Show jest profesjonalną, bardzo dynamicznie rozwijającą się imprezą, skupiającą w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na codzień tuningiem, a także rzesze sympatyków i potencjalnych tuningowców.

Tuning Show w Krakowie z roku na rok nabiera rozpędu. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 100 samochodów i niecałe 4 000 zwiedzających. Piatą edycję odwiedziło prawie 17 tysięcy gości Przedstawiciele 30 klubów tuningowych, 30 firm oraz osoby prywatne zaprezentowały ponad 300 samochodów.

Podczas tegorocznej edycji imprezy organizator zapewni liczne konkursy m.in.: pchanie auta na czas, palenia gumy dojazd do przeszkody na jedno hamowanie, najgłośniejszy wydech, najlepiej stuningowany samochód, najlepszy zestaw audio, najgłośniejszy samochód, oraz najliczniej reprezentowany klub tuningowy.

My tam będziemy, tak więc przedstawimy Wam relację z tej imprezy. Zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z 6. TUNING SHOW w Krakowie.

MAPKA DOJAZDU

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie imprezy.

PATRONI MEDIALNI

Comments are closed.