Renault ESPACE – MEGA ROZRYWKA na tylnym siedzeniu

7 stycznia 2008
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

W Renault Espace ekipa ECA przeprowadziła cały szereg modyfikacji mających na celu uprzyjemnienie podróży pasażerom i poprawienie wizerunku wnętrza. Elementem wpływającym na poprawę atmosfery kabiny była z pewnością modyfikacja skórzanej tapicerki poprzez wymianę części środkowej obić foteli na jasną skórę perforowaną – podobnie została obszyta kierownica, boczki drzwi i mieszek dźwigni biegów! Wnętrze bardzo zyskało – jest jaśniej i przytulniej!

Zmiany objęły również cały system audio, który zmodyfikowaliśmy w oparciu o fabryczny radioodtwarzacz poprzez instalację głośników przednich i tylnych Infinity z serii Kappa, 5 kanałowego wzmacniacza Infinity Reference oraz dwóch subwooferów JBL GTO. W bardzo ciekawy, a jednocześnie nietypowy sposób zintegrowaliśmy przenośną nawigację z obudową kolumny kierowniczej – taka zabudowa pozwala na prostą obsługę urządzenia i łatwy odczyt informacji!

Wg nas całość wygląda i funkcjonuje super! Elementem kulminacyjnym całej instalacji jest – oprócz efektownej i ergonomicznej zabudowy bagażnika – z całą pewnością rozbudowana konsola podsufitowa! Wykonana od podstaw konstrukcja – obita skórą w kolorze tapicerki – integruje dwa 10-cio calowe monitory z wbudowanymi odtwarzaczami DVD oraz konsolę do gier PlayStation 2 Slim! Taki zestaw gwarantuje NIESAMOWITE możlwości konfiguracji rozrywki na tylnym siedzeniu!

Można oglądać filmy – oddzielnie na każdym monitorze lub jeden na obu, grać w gry video razem lub na jednym z monitorów! Każda kombinacja jest tu możliwa! Z pewnością pasażerowie tylnych siedzeń nie będą się nudzić!

Przeprowadzone przez nas modyfikacje o całe lata świetlne poprawiły brzmienie systemu audio, zmieniły wnętrze auta, ułatwiły podróż dzięki nawigacji satelitarnej i zagwarantowału wspaniałą rozrywkę małym (i nie tylko!) pasażerom! W końcu „Spełniamy AUDIO (i nie tylko) marzenia!!!”

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.