Porsche BOXTER S – Hi-ENDowo w kultowej marce

8 stycznia 2008
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

Minimalistyczna instalacja oparta o Hi-ENDowe komponenty to recepta na brzmieniowy sukces w rasowym Porsche Boxter S. Dzięki potężnej mocy wzmacniacza Genesis Dual Mono Xtreme (2x340W RMS zmierzone!) system oferuje fenomenalną dynamikę i doskonały bas pomimo braku subwoofera! Świetne – równie rasowe jak sam samochód brzmienie – gwarantuje zestaw trójdrożny Morel Elate 6-3 zabudowany CAŁKOWICIE DYSKRETNIE w zmodyfikowanych jedynie od wewnątrz miejscach fabrycznych.

Wzmacniacz oraz zwrotnice zabudowano w przednim bagażniku w taki sposób by zmieściła się jeszcze oryginalna walizka Porsche! Źródłem dźwięku jest przerobione fabryczne „radio”. Zestaw oferuje bardzo wyrównany i muzykalny dźwięk o analogowym – ciepłym charakterze co idealnie odpowiada oczekiwaniom właściciela.

Pochlebna recenzja z jego ust jest tym bardziej cenna ponieważ w jego posiadaniu znajduje się również domowy sprzęt klasy TOP Hi-END, który służy za idealny wzorzec naturalnego odtwarzania muzyki! Reasumując … piękne sportowe auto i równie niecodzienny system! Para idealna?

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.