Nowy Peugeot Partner i Partner Tepee

2 stycznia 2008
Bez kategorii, Nowości Peugeot

Wprowadzony na rynek w 1996 roku, Peugeot Partner zarówno w wersji furgon jak i osobowej odniósł ogromny sukces handlowy zwiększając regularnie liczbę sprzedawanych egzemplarzy na świecie od 11 lat. Kapitalizując taki sukces pierwszej generacji, Peugeot wprowadza na rynek w drugim kwartale 2008 roku, nową generację Partnera. W niektórych krajach, sprzedaż pierwszej generacji jest wydłużona i adaptowana gama jest dostępna pod nazwą Partner Origin.

NOWY PEUGEOT PARTNER
Profesjonalna wydajność w najmniejszych szczegółach.

W zdecydowanie dynamicznym stylu, przystosowanym do wymogów jakości, mocnej budowie i wydajności oczekiwanej przez profesjonalnych klientów, nowy Partner jest nie tylko wielofunkcyjnym narzędziem pracy , ale również samochodem waloryzującym użytkownika.


Jeśli chodzi o funkcjonalność, nowy Partner posiada optymalne możliwości załadunku stanowiące nową referencję w segmencie furgonetek. Przy długości 4,38 m, nowy Partner oferuje 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej i do 850 kg ładowności użytkowej.
Długość użytkowa zaczynająca się od 1,80 m może być wydłużona aż do 3 m dzięki nowemu siedzisku Multi-Flex i oferuje 400 litrów dodatkowej przestrzeni. To innowacyjne wyposażenie pozwala przyjąć 3 osoby z przodu co jest dużą nowością w segmencie furgonetek.

Dzięki układowi jezdnemu pochodzącemu z 308, wyjątkowemu komfortowi akustycznemu, ergonomicznemu stanowisku kierowcy i doskonałej widoczności, nowy Partner oferuje wszystkim profesjonalistom wysoki komfort jazdy, symbol nowej generacji furgonetek.

Nowy Partner jest końcowym etapem rozszerzania i całkowitego odnowienia gamy samochodów użytkowych Peugeot. Ta nowa gama, powiększona i bardziej innowacyjna, proponuje wraz z Bipperem, Partnerem Origin, nowym Partnerem , Expertem i Boxerem wielorakie rozwiązania o przestrzeni ładunkowej od 2,5 m3 do 17m3.

PEUGEOT PARTNER TEPEE
Wersja osobowa o różnorakich możliwościach wykorzystania.

Nowa, osobowa wersja Partnera Tepee reprezentuje nową generację konceptu wymyślonego przez Peugeot w 1996. Partner Tepee to samochód wielofunkcyjny, wyposażony w przemyślne rozwiązania w nowoczesnym stylu, oryginalnym zarówno zewnętrznie jak i wewnątrz.

Duża modularność, nowy dach Zénith oferujący jeszcze więcej światła, trzy niezależne siedzenia z tyłu, wielorakie możliwości zagospodarowania wnętrza i właściwości jezdne godne sedana w pełni spełnią oczekiwania klientów pragnących zażywać wolności. Amatorzy przygód będą oczarowani indywidualnym stylem i możliwościami „ na każdej drodze” Partnera Tepee Outdoor.

źródło: Peugeot

Leave A Comment