Aktualności

Nowa Honda Accord w zbliżeniu

23 stycznia 2008
Bez kategorii, Honda Nowości

Honda ujawniła kilka pierwszych, fragmentarycznych ujęć nowej Hondy Accord, która zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie w marcu 2008. Materiały, w postaci zdjęć i krótkiego filmu, stanowią przedsmak wrażeń, jakie zapewni premiera nowego modelu.


Zalety nowego Accorda rzucają wyzwanie uznanym konkurentom w segmencie D Premium. Samochód oferuje sportową stylizację i kuszącą dynamikę prowadzenia, a jednocześnie dzięki gamie silników spełniających normy emisji spalin Euro 5, silnie podkreśla ekologiczne zobowiązania Hondy.

Udoskonalone wnętrze, zaprojektowane ze starannie dobranych materiałów, wyznacza nowy standard jakości i spasowania elementów. Wyjątkowy komfort podróżowania wzbogaca silne poczucie osobistej przestrzeni we wnętrzu, zarówno w przypadku kierowcy, jak i pasażerów.


Szczegóły techniczne nadal nie są jawne, ale nowy Accord posiada unikalny zestaw cech z zakresu bezpieczeństwa aktywnego i biernego, który zapewnia mu jeszcze większe zaufanie kierowcy i pasażerów. Nowe modele Accord i Accord Tourer będą miały swoją premierę 4 marca 2008, o godzinie 8.30, na Salonie Samochodowym w Genewie. Sprzedaż modeli rozpocznie się wczesnym latem.

Film w większej rozdzielczości oraz więcej (fragmentarycznych) zdjęć znajdą Państwo na [link]www.hondanews.eu[/link]

Więcej informacji będzie dostępnych 11 lutego 2008.

źródło: Honda / Moto Target

Leave A Comment