Aktualności

Już 33.000 zamówień na nowe Audi A4

2 stycznia 2008
Bez kategorii, Audi Nowości

W Ingolstadt noworoczny kieliszek szampana miał wyjątkowy smak. Powodem jest ogromny sukces nowego modelu Audi A4, na które do tej pory zebrano już ponad 33 tysiące zamówień!


Sukces jest tym większy, że samochód dostępny jest na razie tylko w kilku krajach Europy. W ciągu zaledwie kilkunastu dni klienci z Niemiec, Austrii, Włoch, Luksemburga, Szwajcarii, Belgii i Holandii tłumnie odwiedzali dilerów Audi, by zamówić nowe A4. W styczniu 2008 roku samochód wejdzie do sprzedaży we Francji, Hiszpanii i sukcesywnie w pozostałych krajach Unii Europejskiej, w tym również i Polsce.

W lutym można spodziewać sie kolejnego rekordu. Wtedy rozpocznie sie sprzedaż nowej generacji A4 w Anglii – największym rynku eksportowym Audi w Europie. Niebywały sukces Audi A4 zaskoczył nawet menadżerów koncernu, o czym w oficjalnym komunikacie prasowym poinformował Ralph Weyler – członek Rady Nadzorczej Audi AG.

Nowa limuzyna z Ingolstadt zbiera jak dotąd same pozytywne opinie w prasie motoryzacyjnej. Niemiecki Bild am Sonntag przyznał mu tytuł „Złotej Kierownicy”, miesięcznik Auto Zeitung nagrodę „Auto Trophy 2007” a w ostatnim teście Auto Motor und Sport, nowe A4 otrzymało maksymalną ilość pięciu gwiazdek w ogólnej ocenie dziennikarzy tego dwutygodnika.

Poprzednia generacja modelu A4 znalazła 2,2 miliona nabywców. Wszystko wskazuje że nowy model ma szanse pobić ten wynik.

źródło: Audi

Leave A Comment