Aktualności

Honda Civic Type-R Modulo

2 stycznia 2008
Bez kategorii, Honda Nowości

Podczas targów w Tokio Honda ma zamiar zaprezentować Civica Type-R Modulo w wersji sedan, przystosowanego do jazdy po normalnych drogach, jednak patrząc na jego wygląd i możliwości można się pokusić o stwierdzenie, że auto zostało stworzone z myślą o torach wyścigowych.


Oprócz sportowego znaczka Civic Type-R Modulo został również wyposażony w komplet spojlerów, wraz z nowymi, tylnymi lampami oraz świetnymi kołami w rozmiarze 225/35 R19. Moim zdaniem wygląda to wszystko bombowo, jednak prawdziwego wytrzeszczu oczu nabawiłem się, gdy zobaczyłem zdjęcia wnętrza auta. Na samym początku warto wspomnieć o tym, iż usunięto wszystko co dodawało Civicowi zbędnych kilogramów. Panele boczne drzwi zostały stworzone z włókna węglowego i pomalowane w niesamowite wzory. Sprawia to świetny efekt. Przednie fotele to teraz lekkie siedzenia od Recaro.


Wracając jednak do włókna węglowego to siedząc we wnętrzu tego auta można je zauważyć praktycznie wszędzie – chociażby na desce rozdzielczej, czy na drążku hamulca ręcznego. Pozostaje nam więc czekać do targów w Tokio w celu usłyszenia informacji na temat specyfikacji technicznej.źródło: autoblog / [link=http://www.autokult.pl]autokult[/link]

Leave A Comment