Fiat 500 już od 34,500 zł

9 grudnia 2007
Bez kategorii, Fiat Nowości

Na myśli mam odmianę Naked. Co w niej znajdziemy? Silnik 1,2 litra o mocy 69KM, dwie poduszki powietrzne, ABS i wspomaganie kierownicy. Cóż, może dużo to nie jest, ale zawsze coś. Dumni możemy być z faktu, że wersja ta dostępna będzie jedynie na naszym rynku.


No może nie tak do końca, bo zagłębiając się w tą informację możemy wysnuć wnioski, że szefostwo zakłada, iż Polacy chętniej kupują uboższe w gadżety samochody. Widocznie nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do dodatków. Alternatywą jest wersja Pop, która kosztuje nieco drożej – 39.500zł. Oczywiście dodatkowe 5000zł nie pojawiło się z kosmosu, bowiem za tą kwotę dostajemy aż 7 poduszek powietrznych, ABS+EBD, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, oraz radioodtwarzacz z CD i MP3. Nieźle.


Chcecie więcej? Dorzućcie jeszcze 8000zł a dostaniecie klimatyzację, kierownicę z przyciskami sterującymi radiem, oraz skórzanym poszyciem, aluminiowe felgi i przyciemniane szyby. Oprócz wspomnianego wcześniej silnika klienci będą mogli się również zdecydować na jednostkę 1,4 (100KM), lub 1,3 turbodiesel (75KM).


źródło: Fiat / [link=http://www.autokult.pl]autokult[/link]

Leave A Comment