Subaru Legacy – fabryczne radio & car hi-fi

21 listopada 2007
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

Piękne Subaru Legacy (na prawdę linia tego auta zachwyca!) standardowo wyposażone jest w dźwięk porażająco niskiej jakosći! Widać to już po samych „głośnikach” – typowych „filtrach do kawy” za 5 eurocentów! Właściciel zdecydowął się więc na modyfikację nagłośnienia, ale w oparciu o fabryczny radioodtwarzacz!

Zadaniem była więc profesjonalna instalacja głośników, wzmacniacza i subwoofera. W żaden sposób nie mogło obejść się bez dobrego wygłuszenia drzwi. Zestaw głośników przednich – Infinity Kappa Perfect 6.1 zainstalowaliśmy w drzwiach i przednich słupkach. W tylne drzwi powędrował koax Infinity Kappa 652.7i. O odtwarzanie niskich tonów dba FENOMENALNY subwoofer Infinity Kappa Perfect 10VQ, a moc dociera z wzmacniacza JBL Pro Power PX300.4.

Zabudowa w bagażniku jest praktyczna (nie zajmuje zbyt wiele miejsca i można w razie potrzeby wyjąć obudowę subwoofera!) i dopasowana stylistycznie do charakteru auta. Dźwięk mimo zastosowania zmodyfikowanego fabrycznego radia zasakuje swobodą, neutralnością i dynamiką – muzyki słucha się tu z wielką przyjemnością! A o to przecież właśnie chodzi!!!

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.