Aktualności

Porsche Design P’9611 Navigator

14 listopada 2007
Bez kategorii, Akcesoria i gadżety

Firma Navigon opracowała we współpracy z Porsche Design Group urządzenie do nawigacji satelitarnej. Porsche Design P’9611 Navigator jest już dostępny na polskim rynku w cenie 3999 zł.

P’9611 ma funkcję TMC automatycznie proponującą alternatywne trasy, dzięki którym można ominąć korki lub roboty drogowe. Antena TMC zintegrowana jest z ładowarką samochodową, zbędne jest więc używanie dodatkowych kabli.


W wielopasmowym ruchu funkcja asystenta pasa ruchu w odpowiednim czasie ostrzega kierowcę, który pas jest najlepszy do przejechania danej trasy. Asystent prędkości pokazuje przy tym aktualną dopuszczalną prędkość na drodze, po której samochód się porusza. Ostrzega też akustycznie i wizualnie przed jej przekroczeniem o zadaną w ustawieniach wartość.

Głośność poleceń nawigatora jest automatycznie dostosowywana do prędkości jazdy i poziomu hałasu wewnątrz kabiny. Podczas jazdy po szybkim pasie ruchu komunikaty są głośniejsze, natomiast w zakorkowanym mieście stają się cichsze.

P’9611 wyposażony jest w łączność Bluetooth, zapewniającą obsługę telefonu z poziomu ekranu urządzenia. Nawigator zawiera cyfrowe mapy 38 europejskich krajów i ponad dwa miliony wyjątkowych celów specjalnych, w tym wiele dodatkowych informacji, na przykład o rodzaju kuchni serwowanej w danej restauracji bądź koncernu, do jakiego należy stacja benzynowa.

[link=http://gps.autowizja.pl]Po więcej informacji o nawigacjach zapraszamy do działu GPS.[/link] – [link=http://www.gps.autowizja.pl]gps.autowizja.pl[/link]

źródło: motofakty / gps.autowizja.pl

Leave A Comment