Aktualności

MINI Clubman z pakietem JCW

14 listopada 2007
Bez kategorii, MINI Nowości

Do Internetu przedostały się oficjalne zdjęcia pikantnej wersji MINI Clubman autorstwa nadwornego tunera marki – John Cooper Works.


Premiera oficjalna tego szybkiego kombi planowana jest na wiosenny salon w Genewie. JCW zastosował kilka trików dzięki którym Clubman zmienił swoje cywilne oblicze i stał się groźnie wyglądającym sportowcem. Z krwistoczerwonym lakierem karoserii kontrastuje pomalowany na czarno dach. Na masce i uchylanych tylnych drzwiczkach znalazł się również podwójny czarny pas. Nawet obudowę kryjącą zawiasy drzwi tylnych pokryto czarnym błyszczącym lakierem. Zestaw optyczny JCW zawierać ma między innymi: przedni spoiler i tylna lotkę dachową, wspomniane czarne pasy z kalkomanii, chromowane końcówki układu wydechowego, 18-calowe obręcze kół, oraz nakładki z prawdziwego karbonu na obudowy lusterek i wlotu na masce.


Podobnie jak MINI od JCW, również Clubman otrzyma sztywniejsze zawieszenie i hamulce. Moc doładowanego mechanicznie silnika 1,6 litra wzrośnie ze 175, do 192 KM. Sprzedaż auta rozpocznie się tuż po premierze w Genewie.

źródło: CarInsider / Moto Target

Leave A Comment