Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Ford Verve Sedan – Nowość w klasie B

21 listopada 2007
Bez kategorii, Ford Nowości

Ford Motor Corporation, odsłonił w tym tygodniu nutkę tajemnicy czyli swojego nowego koncepcyjnego Ford Verve Sedan, podczas Targów motoryzacyjnych w Chinach. Samochód bazuje na trzydrzwiowym koncepcie, który już był pokazywany na salonie samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2007 roku. Nowy produkt Forda, to typowy segment B, do złudzenia przypominający z tyłu wersję nowego Mondeo niedawno poddaną face liftingowi.


Ale zważywszy na to, że kocham 3 drzwiowe modele, mogę powiedzieć to samo o Fordzie Verve. Nie wiem jak Wam, ale przód samochodu przypomina mi swoim wyglądem ten z Astona Martina Vanquisch. Oczywiście w tym Fordzie mamy troszkę inne światła i inaczej ukształtowany grill, jednak Ford coś w tym swoim „spojrzeniu” z Astona ma.


Jak informuje producent, produkcja nowego sedana Verve miałaby się rozpocząć w drugiej połowie 2008 roku, jednak niewiadomym jest czy będzie dostępna na światowych rynkach, czy dopiero rozwijających się jak Chiny, Rosja, Południowa Afryka czy Wschodnia Europa.


źródło: [link=http://www.autokult.pl]Autokult[/link]

Leave A Comment