Chrysler Voyager 2007 – wieloplanowa rozrywka!

19 listopada 2007
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

Chrysler Voyager 2007 już fabrycznie został wyposażony w zmieniacz płyt CD/DVD, 8″ monitor podsufitowy oraz kilkugłośnikowy system audio wraz ze wzmacniaczem. Niestety zarówno funkcjonalność rozwiązań video jak i brzmienie systemu audio w żaden sposób nie przystawały do oczekiwań właścicieli tego 7-dmio osobowego vana!

Dlatego pojawili się w firmie ExtremeCarAudio z prośbą o pomoc. Wspólnie podjęto decyzję o pozostawieniu fabrycznego monitora jednakże PRZENIESIENIU go przed 3 rząd siedzeń. Fabryczny zmieniacz DVD odtwarza obraz właśnie na tym monitorze, ale również (po przeróbce!) NA NOWO ZAINSTALOWANYM monitorze DVD firmy JVC! Tak więc można przy pomocy dwóch monitorów podsufitowych oglądać ten sam obraz z fabrycznego odtwarzacza DVD (dźwięk przez słuchawki), mało tego – można oglądać DWA RÓŻNE „programy”-filmy-koncerty dzięki wbudowanemu w monitor JVC odtwarzaczowi DVD!

Wspomagane są przez subwoofer Infinity Kappa Perfect 12VQ, a zasilane przez wzmacniacz JBL Pro Power SE PX300.4 z edycji specjalnej. Zabudowa subwoofera i wzmacniacza pod podłogą bagażnika gwarantuje pełną ergonomię przestrzeni bagażowej. Właściciel Porsche wyruszł w drogę powrotną bardzo zadowolony!

Jak sam stwierdził – dźwięk jest właśnie taki jak lubi choć nie wierzył, że różnica może być tak wielka! Był też przekonany – o czym powiedział dopiero po odbiorze – że ramka do radia nie może wyjść dobrze, a tymczasem – to jego słowa „wygląda na prawdę świetnie”.

Można również w tym samym czasie słuchać muzyki przez głośniki z nowej stacji medialnej JVC AVX33! Działa też po naszej przeróbce fabryczne sterowanie radiem z kierownicy! Ale to nie wszystko!!! Tak jak widzicie na załączonych zdjęciach obraz z odtwarzacza DVD w radiu może być wyświetlany jednoczesnie na WSZYSTKICH monitorach (w tym w radiu!), a dźwięk podawany może być przez głośniki! ANALOGICZNIE każdy rząd siedzeń może oglądać coś całkowicie innego!!! – PEŁNA DOWOLNOŚĆ!!!

Jeśli do tego dołożymy świetny dźwięk z nowych głośników Infinity Kappa (z przodu zestaw trójdrożny, z tyłu trójdrożny koax) wspomagany przez wzmacniacz JBLa otrzymamy w efekcie prawdziwie MULTIMEDIALNY system marzeń! I taki właśnie zestaw gości na pokładzie Voyagera! ZAPRASZAMY DO PODRÓŻY!

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.