Bezpłatna zimowa akcja serwisowa Hyundaia

8 listopada 2007
Bez kategorii, Hyundai Nowości

W dniach od 5 listopada do 1 grudnia 2007 Hyundai zaprasza swoich klientów do Autoryzowanych Stacji Obsługi na bezpłatny przegląd samochodu przed zimą.


W ramach promocji użytkownikom samochodów Hyundai oferowane będą darmowe przeglądy, które swym zakresem obejmują ponad 20 newralgicznych punktów. Promocyjna oferta serwisowa obejmuje ponadto nawet do 35% niższe ceny oryginalnych części zamiennych oraz 15% rabatu na oleje silnikowe. Hyundai zachęca Użytkowników samochodów tej marki, aby przed sezonem
zimowym upewnili się, że ich auto jest w pełni sprawne. Hasło przewodnie kampanii reklamowej brzmi „Serwis Hyundai. Klucz do pewności”. Hyundai komunikuje w ten sposób, iż w trosce o swoich Klientów świadczy bezpłatną usługę przeglądową, która jest „kluczem” do zapewnienia użytkowników samochodów Hyundai o sprawności i bezpieczeństwie ich aut, w warunkach zimowych.

Rolą Autoryzowanych Serwisów Hyundai jest zadbanie o prawidłowy stan techniczny samochodów w sposób rzetelny i profesjonalny, a przy tym niedrogi. Informacją szczególnie ważną dla Klientów jest fakt, że darmowy przegląd swym zakresem jest skromniejszy niżeli typowy przegląd okresowy, stąd nie może stanowić jego substytutu, a tym samym nie może być wstemplowany do Książki Gwarancyjnej w miejsce przeznaczone na potwierdzenie obsługi okresowej. Klienci mogą natomiast oczekiwać, iż wykonanie darmowego przeglądu zostanie potwierdzone poprzez podpisaną i podstemplowaną kartę przeglądową oraz poprzez odpowiednią adnotacją w dokumencie gwarancyjnym.

źródło: Hyundai

Leave A Comment