Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

AutoMapa zdecydowanie tańsza na święta!

5 listopada 2007
Bez kategorii, Akcesoria i gadżety

Wielkimi krokami zbliża się okres świątecznych zakupów. Producenci AutoMapy, najpopularniejszego systemu nawigacji w Polsce, postanowili zrobić swoim klientom miłą niespodziankę i znacznie obniżyli ceny. AutoMapa w nowej, niższej cenie pojawi się w sklepach już na początku listopada.

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent zrobić swoim najbliższym. Widok uradowanej twarzy bliskiej osoby każdemu sprawia wielką przyjemność. Szukamy, więc czegoś oryginalnego, a jednocześnie praktycznego. Staramy się bardzo, by niespodzianka naprawdę ucieszyła obdarowanego.


Jeżeli osoba, którą pragniemy uszczęśliwić jest kierowcą, doskonałym prezentem będzie satelitarny system nawigacji AutoMapa. Nie ważne, czy ktoś jeździ często i w długie trasy, czy porusza się tylko po mieście i okolicy. AutoMapę warto posiadać nie tylko ze względu na to, że zawiera najdokładniejszą mapę polskich oraz europejskich dróg i szczegółowo wskaże wszystkie ulice w większości miast. Ten system nawigacji jako jedyny poprowadzi nas bezpośrednio pod same drzwi poszukiwanej lokalizacji. Dając taki prezent swoim najbliższym pozwolimy im zaoszczędzić wiele czasu i nerwów podczas samochodowych podróży.

AutoMapa to nie tylko precyzyjna mapa dróg, to także olbrzymia skarbnica ważnych w podróży informacji. Dzięki 140. tysiącom wprowadzonych do niej tzw. punktów POI, czyli miejsc użyteczności publicznej, znalezienie najbliższego bankomatu, apteki, szpitala, kina, restauracji czy dyskoteki nie będzie stanowiło żadnego problemu. System posiada ponadto wiele funkcji poprawiających bezpieczeństwo jazdy.


– Obdarowując najbliższych AutoMapą dbamy także o ich bezpieczeństwo. Jeśli kierowca jedzie zbyt szybko system informuje o tym specjalnym komunikatem. Ostrzega także o niebezpiecznych miejscach na drodze i ostrych zakrętach, szczególnie tych gorzej widocznych, dzięki czemu kierowca może uniknąć gwałtownych manewrów. Bezpiecznie, wprost do celu prowadzić nas może głos samego Krzysztofa Hołowczyca. Z pewnością wielu kierowcom jazda z Hołkiem w roli pilota sprawi olbrzymią frajdę. Wkrótce po świętach rozpocznie się sezon wyjazdów na narty, a wtedy podróż do nawet najodleglejszych zakątków Europy będzie dużo łatwiejsza i bardziej bezpieczna – mówi Aleksandra Fajęcka, rzecznik prasowy AutoMapy.

AutoMapę tańszą aż o 20% można kupić już w tym tygodniu w naszym [link=http://www.gps.autowizja.pl/sklep-gps.html]Sklepie GPS[/link] . Nowa cena detaliczna oprogramowania Polska XL to 339 zł, a AutoMapa Europa 678 zł . Potaniały też ceny upgrade’u XL i subskrypcji XL i EU.

[link=http://gps.autowizja.pl]Po więcej informacji o nawigacjach zapraszamy do działu GPS.[/link] – [link=http://www.gps.autowizja.pl]gps.autowizja.pl[/link]

źródło: AutoMapa

Leave A Comment