Aktualności

Renault Laguna Grandtour dla Janusza Józefowicza

24 października 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Janusz Józefowicz to pierwszy kierowca Nowej Laguny Grandtour w Polsce. Tylko taki samochód mógł zauroczyć artystę!

Dyrektor artystyczny, reżyser, aktor, choreograf Teatru Studio Buffo Janusz Józefowicz został ambasadorem Nowej Laguny, która ma się znaleźć wśród trzech najlepszych na rynku aut w swojej klasie pod względem jakości produktu i usług. Nowa Laguna Grandtour, którą otrzymał do dyspozycji Janusz Józefowicz to czarne turbo 2.0, z benzynowym silnikiem 170-konnym w wersji Privilege. Przesiadłem się do Renault Laguna z auta amerykańskiego z silnikiem o dużej pojemności. Jestem przyzwyczajony do dosyć dynamicznej jazdy.


Muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony zachowaniem się auta w warunkach miejskich. Jest komfortowe i dynamicznie. Po dwóch dniach jeżdżenia polubiłem ten samochód. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby wyrwać się na jakąś dłuższą przejażdżkę za miasto – powiedział Janusz Józefowicz. Janusz Józefowicz otrzymał kartę do samochodu z rąk Prezesa Renault Polska Arnaud Barral.

Założeniem projektu Nowej Laguny jest zapewnienie prawdziwej przyjemności prowadzenia. Nową Lagunę, na początek w wersji limuzyna / hatchback można już oglądać w salonach Renault w całej Polsce. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży modelu Laguna (styczeń 1994 roku) dwie pierwsze generacje Laguny sprzedały się w ilości ponad 2,3 miliona egzemplarzy.


źródło: Renault

Leave A Comment