Aktualności

Porsche Cayenne S – NAWIGACJA i klasyczne dyskretne Hi-Fi

18 października 2007
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

Czarne PORSCHE CAYENNE S przyjechało do ECA z Łodzi. Właściciel zdecydował się na kompleksową przebudowę systemu audio gdyż zestaw fabryczny całkowicie nie spełniał jego oczekiwań. Nie chodziło bynajmniej o wydumane audiofilskie wzloty, a o wykonanie dobrego nagłośnienia zdecydowanie poprawiającego jakość brzmienia muzyki na pokładzie Porsche! System miał pozostać dyskretny tak jak to tylko możliwe.

Zapadła też decyzja o instalacji na pokładzie rozbudowanej jednostki multimedialnej łączącej odtwarzacz CD/MP3/DVD, monitor i nawigację w jednym zgrabnym urządzeniu! W wykonanej od podstaw ramce stacja medialna prezentuje się bardzo elegancko! Na pokładzie Cayenne swą przsytań znalazły głośniki Infinity z serii Kappa (zestaw trójdrożny 1.7cs z przodu i dwudrożny 65.7cs z tyłu).

Wspomagane są przez subwoofer Infinity Kappa Perfect 12VQ, a zasilane przez wzmacniacz JBL Pro Power SE PX300.4 z edycji specjalnej. Zabudowa subwoofera i wzmacniacza pod podłogą bagażnika gwarantuje pełną ergonomię przestrzeni bagażowej. Właściciel Porsche wyruszł w drogę powrotną bardzo zadowolony!

Jak sam stwierdził – dźwięk jest właśnie taki jak lubi choć nie wierzył, że różnica może być tak wielka! Był też przekonany – o czym powiedział dopiero po odbiorze – że ramka do radia nie może wyjść dobrze, a tymczasem – to jego słowa „wygląda na prawdę świetnie”.

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.