Nowy Renault Kangoo Express i Kangoo Compact

30 października 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Nowe Kangoo Express i Nowe Kangoo Compact pozwolą Renault na poszerzenie oferty i wzmocnienie pozycji pierwszej marki na rynku samochodów dostawczych w Europie.


Model Kangoo odniósł prawdziwy sukces handlowy – na całym świecie sprzedano ponad 2,2 mln sztuk tego pojazdu, ponad połowę stanowią wersje ciężarowe. Dzięki atrakcyjnym produktom i wysokiemu poziomowi świadczonych usług, Renault dysponuje ofertą doskonale dostosowaną do wymagań firm.


Nowe modele Kangoo, produkowane w zakładach MCA w Maubeuge we Francji, reprezentują najwyższy poziom jakości w tym segmencie na wszystkich rynkach, co pozwoli na poprawienie wyników poprzedniej generacji, już wówczas uznawanej za „best in class”. Nowe Kangoo Express i Nowe Kangoo Express Compact to oferta dwóch furgonetek o wyrazistym charakterze i niezwykle wysokim poziomie komfortu, przystosowanych do potrzeb małych i dużych firm. Bardziej praktyczne i komfortowe Nowe Kangoo Express jest oferowane po konkurencyjnej cenie, zbliżonej do cen poprzedniej generacji.


Renault Kangoo Express i Nowe Kangoo Express Compact zostały zaprezentowane na targach w Amsterdamie.

Powyższe zdjęcia przedstawiają Renault Kangoo Express.

źródło: Renault

Leave A Comment