Gwarancja na tuning elektroniczny w V-tech

15 października 2007
Bez kategorii, Inne INFO Nowości

Zwiększenie mocy bez ryzyka? V-tech jako pierwsza firma specjalizująca się w tuningu elektronicznym wprowadziła gwarancję na swoje usługi. Gwarancja obejmuje jednostkę napędową, turbosprężarkę oraz skrzynię biegów.


Nie trzeba już więcej martwić się o utratę gwarancji na podzespoły nowego samochodu oraz czy silnik, turbosprężarka, bądź skrzynia biegów wytrzymają zwiększoną moc. Perfekcyjnym rozwiązaniem jest rozszerzona gwarancja V-Tech.

Producent samochodu uwzględnił pewien margines bezpieczeństwa i tuning wykonany przez profesjonalistów nie musi wiązać się ze zwiększonym ryzykiem. Jednak aby zagwarantować spokojny sen swoim klientom firma V-Tech przygotowała wraz z konsorcjum finansowym Nordic Sun możliwość dodania do chiptuningu lub instalowanego boxa opcjonalnej rocznej gwarancji obejmującej silnik, turbosprężarkę wraz z osprzętem i skrzynię biegów.

Jest to uzupełnienie naszej gwarancji, która obejmuje produkt V-Tech i jego poprawną pracę w samochodzie, jednak nie może gwarantować bezawaryjności samochodu. Ryzyko związane z jego ewentualną awarią można jednak usunąć, korzystając z opcjonalnej gwarancji na silnik, turbosprężarkę, skrzynię biegów i inne elementy osprzętu.

źródło: V-Tech

Leave A Comment