Aktualności

Fiat 500 z numerem 10 dla kapitana Juventusu

15 października 2007
Bez kategorii, Fiat Nowości

Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles, przekazał Alessandro Del Piero Fiata 500, egzemplarz z numerem 10, tak jak numer na koszulce kapitana Juventusu.

Ceremonia odbyła się w Mirafiori Motor Village – futurystycznym, wielofunkcyjnym centrum Fiat Group Automobiles urządzonym w historycznych wnętrzach fabryki Mirafiori w Turynie – tam na Mistrza czekał już jego Fiat 500 z białą pastelową karoserią i szaro-brązowym wnętrzem. Auto posiada wyposażenie typu Sport oraz efektowny silnik 1.4 16v o mocy 100 KM. Ponadto w wyposażeniu znajduje się automatyczna klimatyzacja, światła przeciwmgielne, tylna kanapa dzielona, listwy boczne i lakierowane na czerwono zaciski na tarczach hamulcowych.

FIAT 500 – ALESSANDRO DEL PIERO


„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia, jakie krytycy zgotowali pięćsetce oraz umocnieni sukcesem handlowym odnotowanym we Włoszech i Francji – dwóch pierwszych rynkach gdzie auto zostało wprowadzone do sprzedaży” – wyjaśnia Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles SPA – „W najbliższych tygodniach przyjdzie kolej na Niemcy, Belgię, Szwajcarię, Austrię i kolejne kraje europejskie”.

źródło: Fiat

Leave A Comment